درباره آرکا سنتر

درباره آرکا سنتر بیشتر بدانید!

درباره آرکا سنتر بیشتر بدانید تا با بهره گیری از بهترین و قویترین نرم افزارهای نوین در حوزه ی ساخت موشن گرافیک، عکاسی صنعتی، ساخت تیزر تبلیغاتی و سایر روش های تبلیغاتی بصری با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به صورت کاملاً حرفه ای انجام داده و تحویل داده می شود.

گروه حرفه ای آرکا سنتر با داشتن نیروهای متخصص و خلاق قادر به تولید و ارائه ی بهترین ویدیوهای تبلیغاتی منحصربفرد خواهد بود.

برای اینکه معرفی کسب و کار ، خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید لازمه اش این است که از نیروی حرفه ای کمک بگیرید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن حرفه تان را برای افراد بیشتری به نمایش بگذارید.

به نمایش گذاشتن کسب و کارتان را به شکل گسترده ای به گروه حرفه ای و هنری آرکا سنتر بسپارید.

درباره آرکا سنتر
1

پروژه های انجام شده

1

سابقه کاری

1

میزان رضایت مشتریان

درباره آرکا سنتر - شرکت آرکا سنتر

چرا ساخت تیزر تبلیغاتی را به آرکا سنتر بسپاریم؟

گاهی اوقات برای همه ما این موضوع پیش آمده که هرچقدر تولید محتوای متنی را انجام دهیم نتیجه ای نمی گیریم درست است که محتواهای متنی این روزها بازخورد بسیار بالایی ندارد.

امروزه بیشتر افراد نسبت به مشاهده ویدیو های انیمیشنی، تیزرهای تبلیغاتی و غیره کشش دارند و باعث می شود تا نسبت به آن کسب و کار اطلاعات کسب نمایند حتی با دیگر افراد به اشتراک بگذارند.

البته ساخت تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافیک که امروزه از رنج سنی 5 تا 50 ساله بازخورد و جلب توجه بسیاری را به خود جذب می کند، کار هرکسی نیست و باید تیم تخصص آن هم با خلاقیت بسیار بالایی نسبت به این موضوع اقدام نمایند.

اگر نسبت به انتخاب شرکت مورد نظر در این زمینه دقت نکنید باعث می شود تا ساخت تیزر به خوبی انجام نشود و شما آن بازخوردی که در ذهنتان هست را دریافت نکنید.

( درباره آرکا سنتر ) موشن گرافیک یا گرافی به متحرک ساختن تصاویر و صداگذاری بر روی آنها گفته می شود.

به زبانی ساده تر متحرک سازی تصاویر با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی براساس ساخت سناریویی منحصربفرد انجام می شود سپس بر روی آن صداگذاری انجام می شود تا مفاهیم به طور کامل به مخاطب منتقل می شود.

همچنین امروزه تمام کسب و کار ها به این عقیده رسیده اند که دیجیتال مارکتینگ و ساخت ویدیوهای تبلیغاتی آینده ی شغلیشان را رقم می زند و پیشرفت آن ها در گرو فعالیت به صورت مجازی و ساخت تیزرهای بسیار خلاقانه است. ( درباره آرکا سنتر )

موشن گرافی چه کاربردی دارد؟ ( درباره آرکا سنتر )

موشن گرافیک در صنعت تبلیغاتی امروزه بسیار پرکاربرد است و به جای استفاده از شخص از شخصیت های کارتونی آن افراد استفاده می شود در این صورت برای هر مخاطبی جذابیت به خصوصی خواهد داشت.

از کاربردهای موشن گرافیک یا گرافی می توان به ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، انیمیشن سه بعدی ، ایده های تبلیغاتی و معرفی محصول و خدمات و .. نام برد که بسیاری از شغل های متنوع از این روش تبلیغاتی استفاده می کنند.

مطمئناً بسیاری از ویدیوهای موشن گرافیک را در کانال آپارات ، نماشا و .. دیده اید و متوجه جذابیت آن ها شده اید که چقدر می تواند در امر جذب مخاطبان موثر واقع شود.

اگر واقعا می خواهید مخاطبان زیادی را جذب کنید و تاثیرگذاری بیشتری را در آنها ایجاد کنید به شما پیشنهاد میکنیم از طراحی موشن گرافیک برای کسب و کارتان غافل نشوید چراکه می تواند آن طور که در ذهنتان است تاثیرگذاری بیشتری هم داشته باشد. ( درباره آرکا سنتر )

البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که طراحی موشن گرافیک و کنار هم قرار دادن عکس ها و صداگذاری های انجام شده کار هر کسی نیست و یک تیم حرفه ای را می طلبد.

برای انتخاب یک تیم حرفه ای هم لازم است تا میزان تجربه ی آن را بسنجید و در آخر انتخابتان را انجام دهید. پیشنهاد ما به شما سفارش طراحی موشن گرافیک از موسسه هنری جاوید است. چراکه با سابقه ی طولانی مدتی که دارد باعث می شود آن چیزی که در ذهنتان هست به چشم ببینید.

موشن گرافیک یا گرافی - شرکت نصر جاوید

با انواع گرافیک متحرک آشنا شوید!

1) ویدیو موشن :

این نوع از موشن گرافیک یا گرافی ترکیبی از فیلمبرداری واقعی و گرافیکی است. به این صورت که اگر قسمت هایی از ویدیو قابل فیلمبرداری نباشد می توان به صورت گرافیکی آن ها را اجرا کرد.

این نوع ویدیو موشن گرافیک به شما کمک می کند واقعیت را با گرافیک تلفیق کرده و یک ویدیوی بسیار جذاب که می تواند هم جذابیت بالایی داشته و هم تاثیر آن بر مخاطب بسیار زیاد است را به انتشار برسانید. ( درباره آرکا سنتر )

2) استاپ موشن :

این مدل ویدیو موشن گرافی به این صورت است که با تکه تکه عکس گرفتن از اشیاء و کمی حرکت دادن آنها با قراردادن این عکس ها کنار هم می توان آن را متحرک نمود.

به همین راحتی و جذابی می توان موشن گرافیک یا گرافی بسیار خلاقانه ای درست کرد. این سبک ویدیو امروزه در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام برای معرفی محصول خیلی کاربردی است و ناخودآگاه ما را جذب می کند که از آن محصول اطلاعاتی کسب کنیم.

4) اینفو گرافیک موشن :

در این مدل موشن گرافیک تصاویر اینفوگرافیک رسم شده و حرکت آن به گونه است که مراحل به صورت ویدیویی به نمایش در می آیند و کاربر می تواند با مشاهده ی آن ها به طور کامل تفهیم شود و این نوع ویدیوها نسبت به عکس ساده می تواند بسیار جذاب تر باشد.

محتوای ویدیویی امروزه می تواند بهترین نوع تبلیغات و جذب مشتری باشد پس از این دست تولید محتوا برای سایت خود غافل نشوید چراکه می تواند بهترین بازخورد را برای کسب و کار شما داشته باشد.

مراحل تولید بهترین گرافیک متحرک : ( درباره آرکا سنتر )

اولین کاری که جهت تولید موشن گرافیک باکیفیت و جذاب باید انجام دهید این است که سناریویی خلاقانه برای کسب و کارتان نسبت به آن ویدیو تولید کنید و پس از اینکه مورد تایید قرار گرفت آن را داخل ویدیو پیاده سازی می کنیم.

دومین مرحله انتخاب لوکیشن، اشخاص را مشخص نمود که پس از نشان دادن به شما مشتری عزیز انتخاب نهایی آن صورت می گیرد.

سومین مرحله این است که صداگذاری را براساس سناریویی که نهایی شده است انجام شود و سپس پروژه نهایی خدمت شما عرضه شود.

با توجه به مراحلی که در بالا ذکر شد این نکته را هم در نظر داشته باشید که باید تمام مراحل با دقت انجام شود چراکه باعث می شود ویدیوی شما به طور کاملاً حرفه ای صورت گیرد و بتوانید آن را در شبکه های اجتماعی خود انتشار دهید. ( درباره آرکا سنتر )

فهرست